معرفي وبلاگ
حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی
دسته
آرشيو
آمار وبلاگ
تعداد بازديد : 225445
تعداد نوشته ها : 140
تعداد نظرات : 11
چاپ اين صفحه  حمايت از توليد ملي

حمايت از توليد ملي کار و سرمايه ايراني

 حمايت از توليد ملي
Made In Iran

ما مي توانيم

حمايت از توليدات با كيفيت

Rss
ويرايش قالب
حمايت از توليد ملي

 

به گزارش خبرگزاري فارس، جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار در خصوص تحرك مشكوك و خائنانه منافقين، اطلاعيه‌اي صادر كرد.

در اين بيانيه خطاب به ملت هوشيار ايران آمده است: انقلاب اسلامي به رهبري هوشمندانه قائد اعظم حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي در مسير نوراني انقلاب مهدوي پيش‌ مي‌رود. بدخواهان بدانند علي‌رغم توطئه‌ها و دسيسه‌هاي فريبكارانه آمريكا و صهيونيزم بين‌الملل، ملت ايران پيروز است و هيچ خللي در راه تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي نمي‌توانند پديد آورند.

در اطلاعيه جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف آمده است: روز چهارشنبه عده‌اي از منافقين و عناصر مشكوك وابسته به دشمنان اسلام، با ايجاد ارعاب در بازار در صدد تعطيلي بازار برآمدند كه خوشبختانه بازاريان مسلمان و متعهد به مقابله با آنها برخاستند و توطئه آنان را خنثي كردند. آنها بايد بدانند مورد شناسايي قرار گرفته و در موقع مقتضي از سوي مقامات مسؤول پاسخ تحركات مشكوك خود را خواهند گرفت.

جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار اين نوع اقدامات خائنانه را محكوم مي‌كند و اعلام مي‌دارد علي‌رغم انتقادهايي كه به عملكرد دولت در حوزه اقتصادي و شخص رئيس‌جمهور داريم، تا پاي جان از حيثيت نظام و كشور دفاع مي‌كنيم و اجازه نخواهيم داد دشمنان و به ويژه منافقان به اهداف خود برسند.

ما مطمئن هستيم از اين شرايط عبور مي‌كنيم و با توانايي‌هايي كه داريم، آنچنان مشت محكمي به دهان آمريكا و جيره‌خوارهاي آن خواهيم زد كه تا مدت‌ها فراموش نكنند.

منبع: خبرگزاري فارس


1391/7/14 13:48